Nabídka práce

Chcete nám pomoci starat se o naše klienty a budovat s námi vlastní online nástroje, jako jsou Generátor knihy jízd nebo Rezervátor? Pak čtěte dále a dejte nám o Vás vědět.

Naše společnost se zabývá vývojem webových aplikací s vysokou mírou přidané hodnoty pro své zákazníky.

[PDF verze ke stažení]

Z důvodu velké poptávky zákazníků bychom rádi rozšířili náš tým o pozice:

PHP programátor

Požadujeme

  • znalost PHP5 (objektově orientovaný přístup) – na dobré úrovni
  • znalost MySQL (či jiných databázových systémů) – na dobré úrovni
  • znalost HTML, CSS a JavaScriptu – na dobré úrovni
  • samostatnost, spolehlivost, preciznost při zpracovávání projektů
  • schopnost a zájem učit se
  • otevřenou diskuzi v oblastech, kde si nevíte rady

Výhodou je

  • znalost šablonovacího systému SMARTY
  • znalost CMS systémů (především Drupal)
  • základní orientace v problematice SEO
  • praxe s vývojem webových aplikací

Popis

  • pozice je vhodná pro pokročilejší programátory, ale i pro zapálené jedince (hledáme jenom ty šikovné)
  • zadanou práci můžete realizovat kdekoli dle Vaší preference, společnost sídlí v Novém Městě na Moravě
  • případné konzultace k vývoji je možné řešit pomocí telekonferencí, či osobně v našich prostorách
  • doručení probíhá v prostředí klientských systému nebo centrálního SVN repository (můžete pracovat kdekoliv budete chtít)
  • hodinovou sazbu nastavujeme dle Vašich zkušeností, vědomostí a přístupu

Náplň práce

  • analýza a vývoj aplikací pro klienty
  • analýza a podpora interního rozvoje

Nabízíme

  • finanční ohodnocení stanové dopředu, dle Vašich znalostí
  • samostatnou tvůrčí práci libovolný úvazek dle Vašich aktuálních možností
  • flexibilní pracovní dobu

Předpokládaný termín zahájení spolupráce

  • ASAP

V případě Vašeho zájmu se nám ozvěte na: info@internetstream.cz, přiložte své CV, včetně Vašich referencí, nebo ukázek Vaší práce.

Monitoring kvality služeb

Díky využívání služeb firmy Internet Stream s.r.o. se obrat našich vybraných klientů zvýšil o desítky %.

Ohlasy klientů

 "Ráda bych vyjádřila naprostou spokojenost s prací společnosti Internet Stream s.r.o., pánové jsou kreativní, šikovní, pracují profesionálně a určitě bych je doporučila..."

Kamila Fajmonová, DiS.,
hotel Panský dům, Nové Město na Moravě.

Prohlédněte si ohlasy našich klientů