Ohlasy našich klientů

"Hereby I recommend Internet Stream like a professional programming and SEO company.Internet Stream helps us to get up our web shop to a good position on internet.

We see that our sale grow up and visitors are growing. The professional help with marketing, build up the website and advice bring Vopi up to a professional internet company."

Peet Vollebregt, General Manager Vopi s.r.o.
14th July 2011, Havlíčkův Brod
 

 

"Profesionalita a přístup

Dovoluji si vám poděkovat za váš profesionální přístup a kvalitní SEO správu, která nám přivedla mnoho nových klientů a zvýšila tak obrat naší společnosti a to na základě zvýšení návštěvnosti a poptávce po našich službách. Vaše profesionalita náš přesvědčila, že jsme opravdu zvolili správně a naše vynaložené prostředky se nám mnohonásobně vrátily.

Ohled na zákazníka a pochopení zákazníkových potřeb

Jsme si vědomi toho, že jsme vybrali osvědčenou a spolehlivou firmu, protože kladete zřetel na naše potřeby a ohledy. Důvodem byla kvalitně odvedená práce v rozumném termínu. Velkou výhodou pro nás byly také výborné reference vaší společnosti a osobní přístup od jednatele společnosti, až po jednotlivé zaměstnance, se kterými jsme jednali.

Zpracování a profesionalita dodávky

Velice jsme ocenili zejména ochotu řešení při námi zadáných průběžných úpravách vzhledu a obsahu stránek a profesionalitu při jejich zpracování. Kreativnost pracovníků a rychlé reagování při přípravě nám v mnohém usnadnily rozhodování o formě a finálním vzhledu stránek, aby mohly dostat lepší a modernější vzhled, byly zajímavé, přitažlivé a hlavně přehledné pro naše zákazníky.

Ještě jednou vám děkujeme za váš profesionální přístup a vaši ochotu."

www.evropska-seznamka.cz, www.tschechische-traumfrauen.de, www.czech-single-women.com

Mgr. Pavel Kubis, manager, 
Jana Kubisová, jednatelka společnosti Abum.cz, s.r.o.
17.6.2011, Olomouc
 

 

"Začala jsem podnikat v oboru dekoračních a potahových látek. Potřebovala jsem velmi rychle (do 14 dnů) vytvořit webové stránky s rozsáhlým katalogem látek. Na Internet Stream s.r.o. jsem dostala referenci a jsem za ni velmi vděčná. 

Bez pánů z Internet Stream s.r.o. si to již nedovedu představit. Splnili můj požadavek a stránky mi skutečně do 14 dnů vytvořili. Jsou pružní a plní co slíbí, což oceňuji na spolupráci nejvíce. Spolupráce s nimi je radost. Všem je vřele doporučuji."

Ing. Libuše Kalášková,
20.2.2011, Beautiful Homes, Nové Město na Moravě.
 

 

"Ráda bych vyjádřila naprostou spokojenost s prací společnosti Internet Stream, s.r.o., pánové jsou kreativní, šikovní, pracují profesionálně a určitě bych je doporučila. Oceňuji zejména neotřelý styl našich internetových stránek www.hotelpanskydum.com."

Kamila Fajmonová, DiS.,
17.1.2011, hotel Panský dům, Nové Město na Moravě.
 

 

"Se společností Internet Stream s.r.o. spolupracuje naše jazyková agentura od června 2010. SEO optimalizace byla pro nás z hlediska propagace firmy novou oblastí a před zahájením spolupráce s Internet Stream s.r.o. jsme se pokoušeli o její zavedení s pomocí jiných firem, které optimalizaci firemních webů nabízejí. Pokaždé se bohužel jednalo o špatně proinvestované peníze, bez viditelných výsledků. Firma Internet Stream s.r.o. je jiná a jedinečná v tom, že osobní přístup a zcela konkrétní řešení jen neslibují, ale realizují. Na začátku naší spolupráce se nejdříve rychle zorientovali v oblasti, ve které podnikáme, aby propagace naší firmy byla efektivní. Všechna řešení s námi pravidelně konzultují k oboustranné spokojenosti. Pokud něčemu nerozumíte, opravdu se nemusíte bát se zeptat. Přístup pracovníka Internet Stream s.r.o. je osobní a přátelský a vy se tak zorientujete v problematice SEO optimalizací, i kdybyste byli v této problematice naprostými laiky. Pravidelně informovaní jste i o výsledcích jejich činnosti a dopadu na vaše podnikání. Přístup a všechna řešení jsou velmi flexibilní, vždy pojaté tak, aby vyhovovaly v první řadě vám, a vy jste tak měli přehled o tom, za co přesně platíte. Firmu Internet Stream s.r.o. mohu jen doporučit."

Bc. Romana Hegedüsová
Vedoucí sekce překlady a tlumočení
HOPE-E.S., v.o.s.
Palackého 10
612 00 Brno
V Brně dne 12. 1. 2011

Monitoring kvality služeb

Díky využívání služeb firmy Internet Stream s.r.o. se obrat našich vybraných klientů zvýšil o desítky %.

Ohlasy klientů

 "Ráda bych vyjádřila naprostou spokojenost s prací společnosti Internet Stream s.r.o., pánové jsou kreativní, šikovní, pracují profesionálně a určitě bych je doporučila..."

Kamila Fajmonová, DiS., 
hotel Panský dům, Nové Město na Moravě.

Prohlédněte si ohlasy našich klientů