Použitelnost internetových stránek

Naše působení míří i do oblasti použitelnosti webových stránek. Pokud je webová stránka z hlediska použitelnosti navržena dobře, je návštěvníkův pohyb po ní naprosto přirozený, jasný a nevyvolává v něm pocit nepřehlednosti.

Návštěvník totiž stránky navštěvuje vždy s konkrétní potřebou a každé jeho rozptýlení, či jeho nezorientovaný pocit v prvních okamžicích pohybu na stránce může znamenat odchod ke konkurenci. V tom případě firma nejen že nepromění návštěvníka ve svého zákazníka, ale ve své podstatě ho posílá ke konkurenci.

Z hlediska použitelnosti je hlavní podstatou správného navržení stránek jasné zodpovězení návštěvníkových otázek:

  • kde se nacházím?
  • čím bych měl začít?
  • kde je umístěno to, co hledám?

Pro společnosti vyvstávají následující otázky:

  • co má být nejdůležitějším prvkem na této stránce?
  • pochopí naši odbornou terminologii také naši zákazníci?
  • proč hledají zákazníci tento prvek právě pod tímto výrazem?

Je zřejmé, že očekávání zákazníka je zapotřebí naplnit maximální možné míře, protože v opačném případě se z něho stává zákazník konkurenta.

Naše profesionální pomoc, která je určena Vám, našim klientům, rozhodně zabrání zbytečnému odchodu návštěvníků z Vašich stránek a tím společně zabráníme posílení Vaší konkurence. Pokud nám to dovolíte, za použití profesionálních nástrojů provedeme úpravy Vašich stránek tak, aby zákazníci hledali jen právě Vás.

Monitoring kvality služeb

Díky využívání služeb firmy Internet Stream s.r.o. se obrat našich vybraných klientů zvýšil o desítky %.

Ohlasy klientů

 "Ráda bych vyjádřila naprostou spokojenost s prací společnosti Internet Stream s.r.o., pánové jsou kreativní, šikovní, pracují profesionálně a určitě bych je doporučila..."

Kamila Fajmonová, DiS., 
hotel Panský dům, Nové Město na Moravě.

Prohlédněte si ohlasy našich klientů