Optimalizace pro vyhledávače s dlouhodobými účinky

Internet je mediálním fenoménem současnosti. Každým dnem roste počet domácností a firem, které vlastní svojí internetovou přípojku. V souvislosti s tímto rozvojem se dostává do popředí i nutnost optimalizovat stránky pro vyhledávače, protože tato forma reklamy představuje pro vlastníky stránek stále větší zdroj návštěvníků.

Naše společnost nabízí kompetní správu internetového marketingu od správy jednoduchých PPC kampaní po rozsáhlé optimalizace stránek pro vyhledávače. Na rozdíl od ostatních firem nabízíme svým zákazníkům základní analýzu stavu a možností optimalizace stránek zdarma! Preferujeme osobní přístup a vysvětlení kompletní problematiky spojené se samotnou optimalizací. V případě dlouhodobé spolupráce každý náš zákazník dostane přístup do firemního informačního systému, kde vidí jak optimalizace jeho stránek probíhá.

Mapa technologií a působnosti Internet Stream s.r.o.

Proč investovat do SEO - optimalizace pro vyhledávače?

Proč investovat do SEO?SEO je velice výhodný marketingový nástroj pro podporu návštěvnosti webu, protože více než 80% uživatelů internetu hledá produkty a služby ve vyhledávačích Seznam nebo Google. Při prohlížení výsledků přes 90% uživatelů klikne na odkaz na první straně vyhledávání. Pokud Váš web není na předních pozicích ve výsledcích vyhledávání, když uživatelé hledají Vaše služby nebo produkty, ztrácíte tím návštěvníky a budoucí zákazníky a s nimi spojený zisk! SEO je díky analytickým nástrojům velice dobře měřitelné a návratnost investic je jedna z nejrychlejších mezi ostatními marketingovými nástroji.

V čem SEO spočívá?

Optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobý proces soustavné práce, který si klade za cíl dostat daný web na co nejlepší pozice ve vyhledávačích. Skládá se z několika fází, které je nutné postupně provést.

  1. Analýza klíčových slov souvisejících s optimalizovaným webem.
  2. Úprava a doplnění klíčových prvků struktury stránky.
  3. Vytvoření kvalitního a optimalizovaného obsahu.
  4. Tvorba zpětných odkazů a PR článků.
  5. Kontrola pozic a zlepšování výsledků.

Každá z fází je námi pečlivě dokumentována a konzultována s klientem. Výsledky optimalizace demonstrujeme na přehledných grafech a tabulkách, takže jim rozumí i naprostý laik.

Naše služby můžete využit nejen v následujících oblastech ČR:

Monitoring kvality služeb

Díky využívání služeb firmy Internet Stream s.r.o. se obrat našich vybraných klientů zvýšil o desítky %.

Ohlasy klientů

 "Ráda bych vyjádřila naprostou spokojenost s prací společnosti Internet Stream s.r.o., pánové jsou kreativní, šikovní, pracují profesionálně a určitě bych je doporučila..."

Kamila Fajmonová, DiS., 
hotel Panský dům, Nové Město na Moravě.

Prohlédněte si ohlasy našich klientů